АНОНС. Програма Урочистої академії з нагоди 125-ліття з дня народження патріарха Йосифа Сліпого

Page12017 рік в УГКЦ визнаний роком патріарха Йосифа Сліпого, оскільки саме цього року відзначатимуть  125-ліття з дня народження “Пастира в розсіянні сущих”. З цієї нагоди Інститут історії Церкви УКУ спільно з Київським національним університетом ім. Т. Шевченка та Київським центром УКУ організовують Урочисту академію в столиці України. Протягом трьох днів, з 15 по 19 лютого, відбуватиметься низка медійних та науково-популярних заходів, на яких учасники та присутні спробують відтворити реалістичний портрет великого греко-католицького патріарха у світлі та крізь призму сучасних історичних досліджень, споминів та найновіших розвідок.

Далі подаємо програму заходів в лютому 2017 р., але також анонсуємо, що подібні заходи заплановано проводити в різних містах України протягом усього року. За детальнішою інформацією можна буде простежити на сайтах Кафедри церковної історії та Інституту історії Церкви (ІІЦ), а також на ФБ-сторінці ІІЦ.
Page2