АНОНС. Відкритий семінар про о.-д-ра Івана Чорняка – підпільного єпископа та каторжника ГУЛАГу

Інститут історії Церкви та Кафедра церковної історії запрошують на відкритий семінар наукового співробітника Roman Garandzha “Служіння “за шафою”: о. Іван Чорняк – каторжник ГУЛАГу та підпільний єпископ”.

Доповідач розповість про отця-доктора Івана Чорняка та особливості його служіння як ректора Львівської духовної семінарії (1944-1945), титулярного єпископа-помічника Львівської архиєпархії УГКЦ у підпіллі. Також згадаємо про часи заслання отця в таборах ГУЛАГу.

Приєднуйтеся до Фб-події.