Про Йосифа Сліпого говорили в Чернігові

На початку грудня директор Інституту історії Церкви та завідувач кафедри церковної історії УКУ Олег Турій прочитав лекцію під час Вечора пам’яті патріарха Йосифа Сліпого в Чернігові. Захід відбувся в Музеї-заповіднику Михайла Коцюбинського та був підтриманий греко-католицькою парафією, якою опікується Згромадження редемптористів в Україні.

Під час заходу також презентували нову виставку ІІЦ до 125-ліття Йосифа Сліпого “Бути собою”, в якій були використані прижиттєві фотографії патріарха та цитати з його “Заповіту”.