Відкритий семінар КЦІ про літургійне життя греко-католицьких парафій в США

Вчора,25 квітня, успішно відбувся відкритий семінар “Історичний розвиток літургійного життя українських церков США”. У семінарі взяли активну участь не тільки викладачі кафедр літургійних наук та церковної історії ФБФ, але й студенти УКУ та семінаристи. Були запитання, відповіді та жарти. Окрім основної теми, під час семінару також порушили питання автентичності богослужінь літургійного добового кола сучасної УГКЦ в Україні та в діаспорі, дискутували про особливості душпастирської праці в США сьогодні, а також про служіння українських монастирів в Америці.